Galanteria ślubna

Ekskluzywne naklejki na wódkę weselną /etykiety samoprzylepne/ oraz zawieszki na wódkę weselną i wino z imionami i datą ślubu. Wiele wzorów, zarówno z fotografią narzeczonych, jak i bez zdjęcia. Każde zamówienie jest traktowane indywidualnie. Naklejki a także zawieszki są chętnie kupowane z uwagi na ciekawe projekty oraz znakomitą jakość wykonania. Cieszą się popularnością zarówno w Polsce, jak też w całej Europie i na innych kontynentach, głównie za sprawą naszych rodaków. Aby złożyć zamówienie, od 19 lipca 2011 r. do dyspozycji Państwa jest sklep internetowy pod adresem http://www.quincy.pl/sklep/ . Zapraszam.

 
Szanowni Państwo.


Oferowane wyroby, naklejki i zawieszki są efektem wielu godzin spędzonych na ich projektowaniu. Powstawały miesiącami, potem ewoluowały bo pojawiały się nowe pomysły. W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych wyrobów są zaprojektowane przez jedną osobę i nakierowane na pewną grupę odbiorców, o sprecyzowanym guście, ponieważ prezentują charakterystyczny klimat i estetykę, przez co odbiegają nieco od typowego podejścia, charakteryzującego wyroby ślubne/ weselne. Nigdy nie były produkowane w masowych ilościach i tak jest do dziś. Każdy kupujący jest traktowany indywidualnie a każdy wyrób to specjalne zamówienie. Jesteście Państwo pod opieką od chwili złożenia zamówienia, poprzez etap uzgodnień, dostarczania materiałów, ewentualnych poprawek i życzeń, aż do zakończenia transakcji, gdy kupujący potwierdzi odbiór towaru. Druk wykonywany jest na profesjonalnych maszynach produkcyjnych, a najważniejszym celem jest uzyskanie produktu najwyższej jakości.

 

Klikając na jeden z obrazków poniżej, czyli na wybraną kategorię można zobaczyć i kupić oferowane wzory.

 

 

 

 

 

 

 


Do kompletu z etykietami lub zawieszkami, mogą zostać wykonane karteczki lub naklejki na ciasto weselne, które są wkładane albo naklejane na opakowanie z ciastem, wręczanym gościom po zakończeniu przyjęcia weselnego. Istnieje też możliwość wykonania zaproszeń na ślub i wesele.

Naklejki na wina domowej roboty. Wielu z nas realizuje się w wyrobie własnych win, nalewek itp. Jeśli potrzebne są naklejki na takie wyroby, to u mnie można je również zamówić.


Wzory, zdjęcia, grafika oraz opis sprzedawanych przedmiotów stanowi przedmiot praw autorskich i podlega ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r.o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. nr. 47 poz. 211). Kopiowanie jest zabronione.

 

Poniżej szablon pokazujący jakie zdjęcie nadaje się do wykonania projektu, proszę o przysyłanie kadru najbliższego pierwszemu obrazkowi, nie należy jednak samemu dokonywać zmian w pliku - zawsze należy przysyłać oryginał z aparatu.